O nas

aerotechnik

aerotechnik specjalizuje się w wentylatorach HVLS i rozwiązaniach wentylacyjnych dla dużych budynków. Pomagamy firmom generować komfort cieplny, poprawiać jakość powietrza i oszczędzać energię.

Wentylatory Hunter®

Jesteśmy dumni, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem przemysłowych i komercyjnych wentylatorów Hunter® w Polsce. Firma American Hunter® została założona w 1886 roku i jest wynalazcą wentylatora sufitowego. Od ponad 135 lat firma jest liderem. Firmę cechuje innowacyjność, sprawdzona jakość oraz krótkie terminy realizacji.

Wentylatory Hunter® HVLS posiadają certyfikat AMCA i są najbardziej wydajne na rynku. Dzięki lżejszym silnikom osiągają lepsze osiągi i zużywają mniej. Koncepcja plug-and-play sprawia, że ​​są łatwe w instalacji, dzięki czemu koszty instalacji są niskie. Są zbudowane tak, aby trwać przy niewielkiej lub żadnej konserwacji, a gwarancja jest doskonała!


Dlaczego właśnie my?

Wiedza i doświadczenie

Specjalista HVLS. Profesjonalne doradztwo od planowania do realizacji. Ponad 10 lat wiedzy i doświadczenia.

Renomowana marka

Założona w 1886 roku i wynalazca wentylatora sufitowego. Hunter® oznacza najlepszą gwarancję, sprawdzoną jakość i krótki czas dostawy.

Najlepsza gwarancja

Jedyny dostawca HVLS z dożywotnią gwarancją, wspierany przez jedyną firmę z ponad 135-letnim doświadczeniem w dziedzinie wentylatorów.

Większość oszczędności energii

Najbardziej wydajne wentylatory HVLS na rynku. Przy mniejszej masie i mocy, wyższej wydajności i niższym zużyciu.

Zrównoważona zdolność do zatrudnienia

Wykonane z myślą o trwałości przy niewielkiej lub żadnej konserwacji. Gwarantujemy beztroskie użytkowanie i długą żywotność.

Najbardziej kompletny asortyment

Wentylatory HVLS i inteligentne systemy sterowania dla maksymalnej wydajności i minimalnych kosztów. Rozwiązanie dla każdego zastosowania.

Autoryzowany dealer

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DEALEREM NA POLSKĘ AMERYKAŃSKIEGO PRODUCENTA WENTYLATORÓW HUNTER.
Firma aerotechnik specjalizujące się w sprzedaży i montażu wentylatorów przemysłowych.W swojej ofervie posiadamy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, które są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań klientów.

Więcej o historii firmy Hunter przeczytasz na stronie: https://hunterindustrialfan.eu/about-us/

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Scroll to Top