Znajdź idealny wentylator do swojego domu

Kibice do domu

Podnieś wygląd swojego domu lub firmy dzięki stylowym, najlepszym wentylatorom sufitowym Hunter, które są dostępne w oszałamiającej różnorodności funkcji, wzorów, kolorów i rozmiarów.

Inspirowany projekt

John Hunter nauczył nas patrzeć poza najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, aby znaleźć coś świeżego i ekscytującego. Inspiracja może czaić się za każdym rogiem, klasyczny wygląd zawsze można zamienić na nowoczesny styl, a zawsze można nawiązać interesujące partnerstwo, które sprawi, że wentylator sufitowy stanie się centralnym elementem.

Bez zmartwień i chwiejności

Wentylatory sufitowe Hunter są tak samo niezawodne, jak ciche jak szept. Testujemy, testujemy i testujemy każdy projekt trochę za dużo. W rzeczywistości przeprowadzamy więcej testów jakości niż którykolwiek z naszych konkurentów. Jeśli interesuje Cię nasz proces testowania, obejrzyj nasz film. Zobaczysz, jak testujemy warunki pogodowe, wibracje i wiele innych.

Fani WeatherMaxa

Wentylatory WeatherMax® są zaprojektowane tak, aby wytrzymać warunki atmosferyczne, a jednocześnie wyglądać perfekcyjnie. Wyposażone są w szereg technologii i innowacji zapewniających długowieczność w przestrzeniach zewnętrznych. Fani WeatherMax to:

Mokro oceniane
Odporny na korozję
Odporny na działanie słonego powietrza

Każdy wentylator WeatherMax jest objęty gwarancją SureSpeed® firmy Hunter. Wentylatory z naszą gwarancją SureSpeed ​​są zoptymalizowane do pracy z większą prędkością niż wiodący konkurenci, zapewniając niezrównane szybkie chłodzenie.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Scroll to Top