Sterowniki Hunter Industrial HVLS

Panele sterowania

Nasz zespół Hunter Industrial chce mieć pewność, że instalując nasze wentylatory, możesz skupić się na innych ważnych sprawach w swojej firmie. Nasze nowe elementy sterujące obsługujące sieć oferują możliwość zaplanowania czasu pracy, prędkości, a nawet kierunku pojedynczego wentylatora lub stref do 30 wentylatorów. Nowe elementy sterujące zachowują proste połączenia „podłącz i używaj”, które zawsze mieli fani Hunter HVLS, a ponadto wyeliminowaliśmy zgadywanie podczas rozwiązywania problemów. Nowe elementy sterujące informują użytkowników o konkretnych problemach, które mogą wystąpić, i umożliwiają resetowanie bezpośrednio ze sterownika — nie ma już potrzeby uzyskiwania dostępu do napędu w celu wykonania podstawowych regulacji.

Zadzwoń do nas

Sterowanie serii 350

Kontroler wentylatorów serii 350 firmy Hunter to prosty i bezpośredni sposób zarządzania komfortem w obiekcie za pośrednictwem sieci opartej na sieci Ethernet. Żadne dodatkowe zasilanie nie jest potrzebne, ponieważ ten układ sterowania jest zasilany bezpośrednio z VFD.
Zarządzaj wszystkimi podstawowymi operacjami wentylatora za pomocą kolorowego, cyfrowego ekranu dotykowego 3,5”. Ten kontroler jest gotowy do pracy w sieci i umożliwia proste połączenie łańcuchowe do 10 wentylatorów. Wyposażony w czujnik zbliżeniowy, który „obudzi” kontroler, gdy się do niego zbliży, aby zapewnić długą żywotność.

Prosty intuicyjny interfejs użytkownika do podstawowego sterowania wentylatorem
Powiadomienia o usterkach wentylatora na ekranie
Szybka instalacja, nie wymaga dodatkowego zasilania

Pliki do pobrania

informacje ogólne

Sterowanie serii 500

Kontroler wentylatorów serii 500 zapewnia użytkownikom możliwości potrzebne do maksymalnego wykorzystania ich wentylatorów. Oferuje zaawansowane sterowanie maksymalnie 30 wentylatorami za pośrednictwem sieci Ethernet, która obejmuje zasilanie kontrolera.
Łatwo zarządzaj operacjami każdego wentylatora z 5-calowego ekranu dotykowego PCAP z przejrzystą graficzną wizualizacją prędkości i kierunku. Sterownik umożliwia użytkownikom planowanie i tworzenie stref wentylatorów w celu łatwego sterowania, a także wyświetlanie informacji o usterkach, dzięki czemu rozwiązywanie problemów jest dziecinnie proste.Zarządzaj wszystkimi podstawowymi operacjami wentylatora za pomocą kolorowego, cyfrowego ekranu dotykowego 3,5”. Ten kontroler jest gotowy do pracy w sieci i umożliwia proste połączenie łańcuchowe do 10 wentylatorów. Wyposażony w czujnik zbliżeniowy, który „obudzi” kontroler, gdy się do niego zbliży, aby zapewnić długą żywotność.

Prosty intuicyjny interfejs użytkownika do sterowania maksymalnie 30 wentylatorami
Ochrona hasłem do planowania, grupowania i nazywania fanów
Integracja BMS z opcjonalną bramką
Diagnostyka wentylatora bezpośrednio z ekranu
Szybka instalacja, nie wymaga dodatkowego zasilania

Pliki do pobrania

informacje ogólne

Seria 700E: Rozwiązania do kontroli środowiska

Korzystaj przez cały rok z wentylatorów Hunter HVLS – automatycznie. Kontroler serii 700E firmy Hunter zapewnia komfort w obiektach, optymalnie obsługując wentylatory, wykorzystując warunki panujące w przestrzeni jako przewodnik. Kontroler 700E może zarządzać maksymalnie 30 wentylatorami, korzystając zarówno z poziomów temperatury, jak i wilgotności, aby uprościć maksymalne wykorzystanie wentylatorów HVLS obiektu.
Tryb letni, zaprojektowany z myślą o cieplejszych porach roku, zapewnia komfort użytkownikom, automatycznie dostosowując prędkość wentylatora w celu uzyskania efektu chłodzenia, który jest ważny dla utrzymania wysokiej produktywności. Za dotknięciem przycisku wentylatory są przełączane w tryb zimowy, aby zapewnić optymalną destratyfikację podczas chłodniejszych pór roku. To wypychanie ciepłego powietrza z sufitu na poziom podłogi zapewnia mieszkańcom komfort, jednocześnie generując znaczne oszczędności energii.
700E to 7-calowy kontroler z ekranem dotykowym, który może również obsługiwać wentylatory w bardziej tradycyjny sposób, zarówno indywidualnie, jak iw grupach, z operacjami takimi jak planowanie i rozwiązywanie problemów. Instalacja 700E i czujników jest szybka i łatwa przy użyciu kabli Ethernet między wszystkimi komponentami i bez potrzeby stosowania dodatkowych zasilaczy.

Seria 700E obejmuje: 7-calowy ekran dotykowy, 2 czujniki temperatury i wilgotności oraz koncentrator sieciowy i kable CAT5.

Najbardziej efektywny sposób obsługi wentylatorów obiektu
Automatyczna konfiguracja
Szybka instalacja, nie wymaga dodatkowego zasilania
Regulacja sezonowa jednym dotknięciem

Pliki do pobrania

informacje ogólne

Integracja z BMSem

Proste podejście do łączenia wentylatorów z systemem zarządzania budynkiem. Umożliwia zdalne monitorowanie, sterowanie i wizualizację pracy sieci wentylatorów.

Brama umożliwia sieci wentylatorów komunikację zarówno z systemem BAS/BMS, jak i obsługę lokalnego kontrolera HMI.
Obsługuje BACnet MS/TP i BACnet/IP
1 brama na sieć (maksymalnie 30 wentylatorów)
Sterowanie konfiguracją za pośrednictwem interfejsu internetowego

Pliki do pobrania

informacje ogólne

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Scroll to Top