TITAN

TITAN to najlepiej działający wentylator o dużej głośności i niskiej prędkości na rynku. Ten topowy model zapewnia szeroko zakrojony ruch powietrza potrzebny do obniżenia całorocznych kosztów eksploatacji i zwiększenia komfortu cieplnego w Twoim otoczeniu.

Silnik Direct Drive TITAN jest specjalnie zaprojektowany dla rynku HVLS. Dzięki temu ten duży przemysłowy wentylator sufitowy jest lekki, wyjątkowo cichy i bardzo ekonomiczny. Dzięki 5 łopatom TITAN porusza najwięcej powietrza ze wszystkich naszych wentylatorów. Opatentowany system uchwytów ostrzy zapewnia bezpieczne dopasowanie i idealną pozycję ostrzy.

Każdy wentylator TITAN HVLS jest dostarczany z innowacyjną regulowaną rurą zawieszenia firmy Hunter. Ta teleskopowa konstrukcja jest dostępna w trzech różnych długościach, od 80 cm do 3 m. Dzięki temu masz pewność, że nowy wentylator przemysłowy Hunter® zawsze będzie idealnie pasował do Twojej przestrzeni.

Dostępne średnice: 4,3m | 4,9m | 5,5m | 6,1m | 7,3m
Maksymalny zasięg 2090 m²
Zawiera kontroler serii 350
Bezobsługowy silnik magnetyczny Direct Drive (0,745 kW)
AC 1PH 230v 50-60Hz | AC 3PH 230v 50-60Hz | AC 3PH 400v 50-60Hz
Idealny dla instalatorów dzięki koncepcji plug-and-play
Dożywotnia* gwarancja na silnik, ostrza, uchwyty ostrzy i rurę nośną. 10 lat na przetwornicę częstotliwości i 8 lat na stację sterującą. Wspierany przez firmę Hunter® — jedyną firmę z ponad 135-letnim doświadczeniem w dziedzinie wentylatorów.

Pliki do pobrania

informacje ogólne
specyfikacja techniczna
dokumentacja CAD
instalacja
gwarancja
Scroll to Top