Hotele

Wentylatory przemysłowe HVLS w hotelach

Komfort gości jest kluczem w branży hotelarskiej. Współpracując z firmą Hunter Industrial & Commercial, możesz mieć pewność, że Twój budynek będzie chłodny, wygodny i bezpieczny dla gości i pracowników.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz pojedyncze łóżko i śniadanie, czy całą sieć hoteli, kluczem jest możliwość zapewnienia swoim gościom komfortowych warunków. W gorące letnie miesiące nasze wentylatory zapewniają efekt chłodzenia do 10°, co nie tylko zwiększa komfort gości, ale także pomaga w zatrzymaniu pracowników i morale. W chłodniejsze dni nasze wentylatory cyrkulują cieplejsze powietrze uwięzione pod sufitem i zmniejszają koszty ogrzewania nawet o 30%.

Podobnie jak Ty jesteśmy dumni z tego, co robimy. Dlatego produkty Hunter są trwałe. Wszystkie nasze wentylatory i cyrkulatory powietrza posiadają certyfikat stowarzyszenia Air Movement & Control Association i są objęte wiodącą w branży gwarancją. Wiemy, że wygoda i styl są tak samo ważne jak trwałość.

Wiesz, czego potrzebuje Twoja przestrzeń lepiej niż ktokolwiek inny. Dlatego będziemy współpracować z Tobą, aby stworzyć spersonalizowany plan poprawy Twojego obiektu i wrażeń gości. Kliknij poniżej, aby połączyć się z jednym z naszych ekspertów już dziś.

Scroll to Top