Lotnictwo

Wentylatory przemysłowe HVLS w lotnictwie

Idealne dla potrzeb świata lotnictwa, nasze wentylatory zapewnią przepływ powietrza i bezpieczeństwo w Twojej przestrzeni.

Niezależnie od tego, czy przebywasz w cieplejszym, czy zimniejszym klimacie, posiadanie wentylatora Hunter Industrial w swojej przestrzeni oznacza zmniejszenie obciążenia systemu HVAC i obniżenie kosztów mediów. Dzięki efektowi chłodzenia powyżej 10° nasze wentylatory doskonale sprawdzają się w ciepłe dni, zapewniając zadowolenie, bezpieczeństwo i retencję pracowników. W chłodniejsze dni wentylatory HVLS będą wyciągać gorące powietrze z sufitu, aby zapewnić ciepło pasażerom i samolotom.

Bezpieczeństwo jest dla Ciebie i dla nas najważniejsze, dlatego nasze wentylatory zostały zaprojektowane tak, aby zmniejszyć ryzyko charakterystyczne dla hangarów lotniczych. Stały przepływ powietrza dociera do wszystkich obszarów w Twojej przestrzeni, zmniejszając ryzyko śliskich powierzchni i śliskiego sprzętu. Ten ciągły ruch minimalizuje również szkodniki, zapobiega osadzaniu się kurzu i udowodniono, że odstrasza ptaki od gniazdowania.

Jako jedyni wentylatory z certyfikatem AMCA jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy przepływ powietrza i bezpieczeństwo w Twojej przestrzeni. Dodatkowo, nasze wentylatory są jedynymi wentylatorami przemysłowymi, które są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją, co potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie Twojej satysfakcji i bezpieczeństwa.

Dzięki wentylatorom przemysłowym Hunter nie ma znaczenia wielkość hangaru, klimat, w którym żyjesz, ani liczba posiadanych samolotów. Razem możemy stworzyć plan, który zapewni przepływ powietrza, bezpieczeństwo i spokój w Twojej wyjątkowej przestrzeni. Kliknij poniżej, aby skontaktować się z jednym z naszych specjalistów już teraz!

Scroll to Top