Produkcja żywności

Wentylatory przemysłowe HVLS w produkcji żywności

W firmie aerotechnik wiemy, że dostarczanie żywności i napojów klientom i społeczności wymaga naprawdę zachowania równowagi. Nasze wysokowydajne, wolnoobrotowe wentylatory i cyrkulatory powietrza są starannie wykonane, aby sprostać potrzebom tej szczegółowej i delikatnej branży.

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości przepływu i cyrkulacji powietrza w każdym zakątku obiektu, nasze wentylatory i cyrkulatory powietrza HVLS pomagają stworzyć bezpieczniejsze i czystsze środowisko. Stały ruch powietrza pomaga kontrolować wilgoć, zmniejszać śliskość powierzchni, zapobiegać psuciu się produktów oraz odstraszać szkodniki i nieprzyjemne zapachy.

W każdym klimacie nasze wentylatory przemysłowe będą ciężko pracować, aby Twój zakład przetwórczy był bezpieczniejszy i bardziej komfortowy, jednocześnie zmniejszając koszty mediów. W cieplejsze dni nasze wentylatory zapewniają efekt chłodzenia do 10°, idealny dla zadowolenia i utrzymania pracowników oraz idealny do zmniejszenia ryzyka stresu lub obrażeń związanych z upałem. W chłodniejsze dni nasze wentylatory wyciągną cieplejsze powietrze z sufitu, tworząc lepsze środowisko dla Twojego sprzętu, linii produkcyjnej i pracowników, jednocześnie zmniejszając koszty ogrzewania nawet o 30%. Przy każdej pogodzie nasze wentylatory sprawią, że Twoja przestrzeń będzie przyjemniejsza, jednocześnie zmniejszając obciążenie instalacji HVAC i obniżając koszty mediów.

Nasze wentylatory przemysłowe posiadają certyfikat AMCA i są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją, co z dumą podjęliśmy, aby bezpieczeństwo i zadowolenie klientów były naszym najwyższym priorytetem.

Dzięki naszym dużym wentylatorom będziesz mógł szybko dostrzec korzyści w swoim środowisku, pracownikach, produkcie i linii produkcyjnej. Teraz jest idealny czas, aby przenieść swoją przestrzeń na nowy poziom. Kliknij poniżej, aby połączyć się z jednym z naszych ekspertów już dziś!

Scroll to Top