Restauracje

Wentylatory przemysłowe HVLS w restauracjach

Wydajność, wygoda i bezpieczeństwo są kluczowe w branży gastronomicznej. Hunter Industrial & Commercial może pomóc zapewnić, że Twoja restauracja działa na najwyższym poziomie.

Nasze wentylatory i cyrkulatory powietrza będą ciężko pracować, aby Twoja firma była bezpieczna i wygodna, a wszystko to przy jednoczesnym obniżeniu kosztów mediów. W gorące letnie dni nasze wentylatory zapewniają efekt chłodzenia do 10°, pomagając zwiększyć zadowolenie i utrzymanie pracowników oraz zmniejszyć stres lub urazy związane z upałem. W chłodniejszych miesiącach wyciągają cieplejsze powietrze z sufitu i zmniejszają obciążenie systemu HVAC.

Czystość i bezpieczeństwo to ogromny problem w tym szybko zmieniającym się środowisku. Zapewniając stały przepływ powietrza w każdym zakątku budynku, nasze wentylatory tworzą bezpieczniejsze środowisko, redukując śliskie powierzchnie, kontrolując wilgoć, zapobiegając psuciu się produktów oraz odstraszając szkodniki i nieprzyjemne zapachy.

Zamiast polegać na przełącznikach ściennych lub łatwych do zgubienia pilotach, nasze opcje kontrolerów umożliwiają sterowanie każdym wentylatorem w budynku za naciśnięciem jednego przycisku, a wszystko to z jednego miejsca. Oddajemy władzę w Twoje ręce!

Jesteśmy tak samo dumni z naszych wentylatorów i cyrkulatorów powietrza, jak Ty ze swojej restauracji. Dlatego wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez stowarzyszenie Air Movement & Control Association i objęte wiodącą w branży gwarancją.

Scroll to Top