Siłownie / Hale sportowe

Wentylatory przemysłowe HVLS na siłowni i hali sportowej

Wiemy, że robi się gorąco, gdy Twoi klienci się pocą. Właśnie dlatego nasze komercyjne i przemysłowe wentylatory i cyrkulatory powietrza zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić efekt chłodzenia do 10°, idealny do utrzymywania niskiej temperatury ciała i zmniejszania ryzyka chorób i urazów związanych z przegrzaniem. Dzięki skutecznej cyrkulacji powietrza nasze wentylatory minimalizują również śliskie powierzchnie i śliski sprzęt.

Idealne do Twojej siłowni lub centrum rekreacyjnego, nasze wentylatory i cyrkulatory powietrza nie tylko odstraszają szkodniki, ale także zmniejszają wilgoć i minimalizują nieprzyjemne zapachy. Wprowadzanie naszego stałego przepływu powietrza do Twojej przestrzeni to idealny sposób na podniesienie poziomu każdego treningu lub praktyki.

Wentylatory przemysłowe i komercyjne firmy Hunter zostały również zaprojektowane w celu zmniejszenia obciążenia systemu HVAC i obniżenia kosztów energii. W cieplejsze dni utrzymają zauważalnie chłodniejszą przestrzeń, a w chłodniejsze dni skutecznie wyciągną ciepłe powietrze z sufitu. Bez względu na to, gdzie znajduje się Twoja przestrzeń lub jaka jest pogoda, nasze wentylatory przyniosą Ci oszczędności i przepływ powietrza.

Podobnie jak Ty jesteśmy dumni z naszej pracy. Wszystkie nasze wentylatory HVLS posiadają certyfikat AMCA i są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją, dzięki czemu możesz być spokojny, wiedząc, że dbamy o Twoją satysfakcję i bezpieczeństwo.

Nie przejmuj się wyborem odpowiedniego wentylatora do swojej siłowni lub przestrzeni rekreacyjnej. Razem możemy opracować plan, który przeniesie Twoją przestrzeń na zupełnie nowy poziom. Kliknij poniżej, aby połączyć się z jednym z naszych ekspertów już teraz!

Scroll to Top