Sklepy

Wentylatory przemysłowe HVLS w sklepach

W firmie Hunter Industrial & Commercial wiemy, że zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu powierzchni handlowej dla klientów i pracowników jest koniecznością. Dlatego nasze wentylatory i cyrkulatory powietrza są starannie zaprojektowane, aby zapewnić efekt chłodzenia do 10°, idealny do zmniejszenia ryzyka dyskomfortu i chorób.

Poprzez skuteczną cyrkulację powietrza w obiekcie, nasze wentylatory kontrolują wilgoć, zmniejszają śliskość powierzchni, zapobiegają psuciu się produktów oraz odstraszają szkodniki i nieprzyjemne zapachy. Nasze produkty znacznie zmniejszają ryzyko wypadków i zmęczenia, pomagając zatrzymać pracowników i upewniając się, że klienci będą chcieli wracać.

Oferujemy różnorodne opcje, które pozwalają sterować nawet trzydziestoma wentylatorami za naciśnięciem jednego przycisku, co pozwala na moderację klimatu w całym obiekcie.

Nasze wentylatory przemysłowe i komercyjne oraz cyrkulatory powietrza zmniejszają obciążenie systemu HVAC, skutecznie chłodząc powierzchnię handlową, gdy jest ciepło, i recyrkulując ciepło, gdy jest zimno, co prowadzi do całorocznych oszczędności energii.

Tak jak ty jesteś dumny ze swojej firmy, my jesteśmy dumni z naszych produktów. Dlatego wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez stowarzyszenie Air Movement & Control Association i są objęte wiodącą w branży gwarancją.

Wspólnie z Tobą opracujemy spersonalizowany plan dla Twojej powierzchni handlowej. Kliknij poniżej, aby połączyć się z jednym z naszych ekspertów już dziś!

Scroll to Top